Код 28 - 4

Нема на залиха
SKU
2862
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска свободна блуза с паднало рамо и щампа в бяло - код 2076
  Код 2076 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектни дънки в синьо - код 4187
  Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Ефирна пола на воали в бежово - код 8023
  Сукња - код 8023 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елегантно вталено дамско палто в светлосиньо - код 3908
  Палто - код 3908
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Дамско късо свободно яке с копчета в бежово - код 1876
  Јакна - код 1876
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Палто - код 7940 - борда
  Палто - код 7940 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71