Код 28

Нема на залиха
SKU
2816
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски топ потник в синьо - код 0664
  Маица - код 0664 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0363 - пудра
  Фустан - код 0363 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комбинезон - код 5493
  Комбинезон - код 5493
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамски спортен панталон със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 0334
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71
 8. Фустан - код 8122 - 3
  Фустан - код 8122 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71