Код 28

Нема на залиха
SKU
2852
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 11708 - црна
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Свободна дълга плетена дамска жилетка в масленозелено - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Жилетка дълга плетена с качулка в цвят капучино - код 3162
  Кардиган - код 3162 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски спортно-елегантен комплект в сиво - код 5852
  Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Дънкови панталонки в светлосиньо - код 2962
  Кратки панталони - код 2962 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Ефектен къс топ в оранжево - код 11924
  Топ - код 11924
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамска къса плетена жилетка с копчета в сиво - код 3876
  Кардиган - код 3876 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71