Код 28

Нема на залиха
SKU
2858
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6584 - окер
  Фустан - код 6584 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0055 - розова
  Блуза - код 0055 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3948 - розова
  Фустан - код 3948 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6842 - розова
  Фустан - код 6842 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Топ - код 4635 - црна
  Топ - код 4635 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Плажно парео с ефектен десен в розово - 4970 - 2
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71