Код 3

Нема на залиха
SKU
10050
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2419 - бело
  Фустан - код 2419 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Дамски сет топ и пола в цвят капучино - код 10110
  Код 10110 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивен топ рипс с къдрички в светлосиньо - код 10100
  Код 10100
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в оранжево - код 2135
  Топ - код 2135 - 5 - портокалова
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Кратки панталони - код 10155 - бело
  Кратки панталони - код 10155 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамска туника в бежово - код 1448
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71