Код 3

Нема на залиха
SKU
10132
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Късо дамско палто с колан в сиво - код 0121
  Палто - код 0121 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Ефектен къс топ потник рипс в бежово - код 5023
  Топ - код 5023 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0424
  Фустан - код 0424
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Дамска дълга пола в зелено с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71