Код 3

Нема на залиха
SKU
11322
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2527 - 1 - бело
  Маица - код 2527 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Тренерки - код 8177 - пудра
  Тренерки - код 8177 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски пуловер с едра плетка в светлосиньо - код 4781
  Џемпер - код 4781
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 0833 - розова
  Комплет - код 0833 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Ефектен дамски топ потник рипс с голо рамо в бежово - код 1293
  Топ - код 1293 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Разкроена дамска пола в светлосиньо - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 0351
  Фустан - код 0351
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 9103 - ментол
  Фустан - код 9103 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 0351 - црна
  Фустан - код 0351 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71