Код 3

Нема на залиха
SKU
2969
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в цвят горчица - код 3171
  Комплет - код 3171 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 0932
  Топ - код 0932 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тънка жилетка рипс с бюстие в лилаво - код 6579
  Кардиган - код 6579 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 5200 - 1
  Блуза - код 5200 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 3978 - црна
  Комплет - код 3978 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71