Код 3

Нема на залиха
SKU
8285
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска пола с връзки в бяло - код 2590
  Сукња - код 2590 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Атрактивен къс дамски топ рипс в червено - код 13022
  Топ - код 13022 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 0286 - црна
  Фустан - код 0286 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 4473 - црна
  Топ - код 4473 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71