Код 3

Нема на залиха
SKU
8800
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Дамски комплект блуза и пола в черно - код 1668
  Комплет - код 1668 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Фустан - код 6460 - небесно сина
  Фустан - код 6460 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в черно - код 8787
  Код 8787 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки - код 1354 - црна
  Тренерки - код 1354 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 1208 - светло сина
  Фустан - код 1208 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 1269
  Топ - код 1269 - розова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамска свободна жилетка с качулка в розово - код 9066
  Кардиган - код 9066 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71