Код 3

Нема на залиха
SKU
9723
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в жълто - код 1184
  Кардиган - код 1184 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Екстравагантен червен топ с връзки - код 2603
  Топ - код 2603 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Фустан - код 6985 - шарена
  Фустан - код 6985 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 7858 - розова
  Фустан - код 7858 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Къса изчистена тениска в розово - код 0708
  Маица - код 0708 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Свободна дамска блуза в цвят пудра с принт - код 5956
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71