Код 3

Нема на залиха
SKU
9796
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в цвят пудра - код 7893
  Сако - код 7893 - пудра
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 6969 - праска
  Фустан - код 6969 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 4539
  Кардиган - код 4539
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2734
  Фустан - код 2734
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамско боди с къдрички в цвят капучино - код 3670
  Боди - код 3670 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 1733 - пудра
  Фустан - код 1733 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71