Код 3

Нема на залиха
SKU
9850
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамски топ в бежово - 1287
  Топ - код 1287 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Тренерки - код 2973 - пудра
  Тренерки - код 2973 - пудра
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Къс топ с връзки в розово - код 1284
  Топ - код 1284 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 1
  Маица - код 7634 - 1 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 1879
  Фустан - код 1879
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71