Код 3

Нема на залиха
SKU
9910
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска изчистена тениска рипс в цвят капучино - код 1280
  Маица - код 1280 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Атрактивно свободно дънково яке в бяло и синьо - код 4197
  Јакна - код 4197 - 1 - шарена
  MKD 1.826,71 Регуларна цена MKD 2.406,71
 3. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Туника - код 2974 - црна
  Туника - код 2974 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6212 - небесно сина
  Фустан - код 6212 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Дамска блуза с голи рамене в цвят корал - код 11898
  Блуза - код 11898 - корали
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Дълга дамска плетена жилетка в сиво - код 4075
  Кардиган - код 4075 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Къса атрактивна дамска пола с прехлупване в сиво каре - код 2544 - 5
  Сукња - код 2544 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Ефирен къс гащеризон с колан в бяло - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71