Код 3

Нема на залиха
SKU
9965
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в синьо - код 6215
  Маица - код 6215 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Дамски топ потник с принт в черно - код 10270
  Топ - код 10270 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 6365 - жолта
  Блуза - код 6365 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 11723
  Топ - код 11723
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2834 - сина
  Фустан - код 2834 - сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 5673 - кремова
  Комплет - код 5673 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71