Код 301 - 4

Нема на залиха
SKU
4330
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8190 - црна
  Фустан - код 8190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Боди - код 8478 - кремова
  Боди - код 8478 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в бяло - код 2975
  Туника - код 2975 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2169 - виолетова
  Фустан - код 2169 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Елегантно дълго дамско сако в синьо - код 3716
  Сако - код 3716 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71