Код 301

Нема на залиха
SKU
4320
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско късо свободно яке с копчета в черно - код 1876
  Јакна - код 1876 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 9368 - кремова
  Фустан - код 9368 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8899
  Фустан - код 8899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 4765 - кремова
  Фустан - код 4765 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски свободни дънки в тъмносиньо - код 8099
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 7. Дамски пуловер с едра плетка в цвят горчица - код 4781
  Џемпер - код 4781 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска свободна жилетка с качулка в зелено - код 9066
  Кардиган - код 9066
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамско ежедневно сако в цвят пудра - код 2365
  Сако - код 2365 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Свободна дамска блуза в цвят пудра с принт - код 5956
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71