Код 301

Нема на залиха
SKU
4326
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Дамски свободен пуловер в цвят горчица - код 4180
  Џемпер - код 4180 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0984 - 4
  Фустан - код 0984 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамско сако в черно - код 2900 - лице
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 1652
  Фустан - код 1652
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Дълга дамска туника от плетиво с паднало рамо в светлосиньо - код 7962
  Туника - код 7962
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71