Код 31

Нема на залиха
SKU
2810
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 1487 - 1
  Кратки панталони - код 1487 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски топ потник в бяло - код 2245
  Топ - код 2245 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Свободна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Къс дамски топ рипс в черно - код 1265
  Топ - код 1265 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивен дамски топ бюстие в жълто - код 11976
  Топ - код 11976 - жолта
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71