Код 315 - 1

Нема на залиха
SKU
506
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11716 - светло сина
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 115,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Атрактивно дълго дамско сако в бордо - код 8135
  Сако - код 8135 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 1253
  Фустан - код 1253
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Стилен дамски панталон с висока талия в черно - код 2837
  Панталони - код 2837 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски панталон в медно кафяво - код 4750
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5690 - бела
  Блуза - код 5690 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71