Код 315 - 1

Нема на залиха
SKU
518
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Спортски комплет - код 11584
  Спортски комплет - код 11584
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Блуза - код 6342
  Блуза - код 6342
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3283 - 3
  Фустан - код 3283 - 3
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 10033 - црна
  Фустан - код 10033 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 4189 - бела
  Фустан - код 4189 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 0363 - окер
  Фустан - код 0363 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71