Код 315 - 2

Нема на залиха
SKU
519
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски комплект тениска и панталон в тъмносиньо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 229
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дънково късо дамско яке с цип в синьо - код 4961
  Јакна - код 4961 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Дамска тениска в черно с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комплет - код 4652 - бело
  Комплет - код 4652 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамски топ рипс в черно - код 4602
  Топ - код 4602 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71