Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
310
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бежово- код 3034
  Топ - код 3034 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Кошула - код 0627 - 4
  Кошула - код 0627 - 4
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 2772 - бело
  Блуза - код 2772 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71