Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
508
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8141
  Фустан - код 8141
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза с ефектен десен в бяло - код 5578
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0525 - црна
  Фустан - код 0525 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска тениска в черно с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2058
  Фустан - код 2058
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71