Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
514
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска свободна туника с голо рамо в бежово - код 0738
  Туника - код 0738 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 3701 - бело
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1957
  Фустан - код 1957
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 6121 - циклама
  Фустан - код 6121 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Елегантно дамско палто с колан в цвят пудра - код 1640
  Палто - код 1640 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 1647 - капучино
  Комплет - код 1647 - капучино
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 10. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71