Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
520
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1687 - црна
  Фустан - код 1687 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Дамски бански в две части с висока талия в масленозелено - код 2562
  Купачи - код 2562 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 3948 - розова
  Фустан - код 3948 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1879 - окер
  Фустан - код 1879 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8899 - сина
  Фустан - код 8899 - сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Екстравагантен къс топ потник в цвят мента с връзки - код 2600
  Топ - код 2600 - ментол
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71