Код 315 - 4

Нема на залиха
SKU
509
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско изрязано боди в бежово - код 3313
  Боди - код 3313 - 5
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски топ потник в бяло с връзки - код 1805
  Топ - код 1805 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11666 - бело
  Маица - код 11666 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско палто с копчета и колан в кафяво - код 6398
  Палто - код 6398 - кафеава
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1309 - бело
  Комплет - код 1309 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 33777 - 1 - шарено
  Маица - код 33777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 4790
  Фустан - код 4790
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71