Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
492
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 12050 - розова
  Блуза - код 12050 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6212 - небесно сина
  Фустан - код 6212 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Дамски вталени дънки с висока талия в светлосиво - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Изчистени дамски дънки с висока талия в сиво - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Туника - код 0420
  Туника - код 0420
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Маица - код 4578 - бело
  Маица - код 4578 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71