Код 315

Нема на залиха
SKU
309
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4790
  Фустан - код 4790
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 4250 - шарена
  Фустан - код 4250 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 2578 - пудра
  Фустан - код 2578 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Екстравагантна дамска блуза рипс с къдрички в цвят корал - код 1454
  Блуза - код 1454 - 5 - корали
  Најниско MKD 434,71
 6. Ефектна тениска рипс с голо рамо и връзки в черно - код 1247
  Маица - код 1247 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Дълга свободна плетена дамска жилетка в цвят горчица - код 9001
  Кардиган - код 9001 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски вталени дънки в тъмносиньо - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 1751 - 3
  Маица - код 1751 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2674 - шарено
  Фустан - код 2674 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71