Код 32 - 1

Нема на залиха
SKU
4621
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 0627 - 4
  Кошула - код 0627 - 4
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в син цвят - код 068
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в светлосиньо - код 0157
  Блуза - код 0157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 3786 - црна
  Тренерки - код 3786 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Фустан - код 6214
  Фустан - код 6214
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Атрактивно дамско боди в бяло - код 2678
  Боди - код 2678 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 0889 - пудра
  Фустан - код 0889 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Хеланки - код 1572
  Хеланки - код 1572
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71