Код 328

Нема на залиха
SKU
40834
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с паднали рамене в цвят корал - код 4253
  Маица - код 4253 - 4 - корали
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивен дамски топ с дантела в черно и бяло - код 2565
  Топ - код 2565 - шарена
  Најниско MKD 579,71
 5. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 4859 - кремова
  Фустан - код 4859 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6910 - шарена
  Фустан - код 6910 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71