Код 3601

Нема на залиха
SKU
40109
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 10122
  Фустан - код 10122
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 12
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Сукња - код 1644 - црна
  Сукња - код 1644 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски топ рипс в бяло - код 4604
  Топ - код 4604 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 4656
  Топ - код 4656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комплет - код 4577 - бело
  Комплет - код 4577 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 9968 - пудра
  Фустан - код 9968 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Дамски вталени дънки с висока талия в тъмносиво - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 2734 - црвена
  Фустан - код 2734 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тренерки - код 11623 - портокалова
  Тренерки - код 11623 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71