Код 4

Нема на залиха
SKU
10133
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски изрязан бански в две части в жълто - код 9042
  Купачи - код 9042 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в розово - код 5173
  Блуза - код 5173 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Ефектна къса дамска тениска с ресни в бяло - код 14711
  Маица - код 14711 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4803 - црна
  Маица - код 4803 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска плетена туника в розово - код 4074
  Туника - код 4074 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски комплект потник и панталон в светлосиньо с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамска свободна жилетка с качулка в сиво - код 4760
  Кардиган - код 4760 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71