Код 4

Нема на залиха
SKU
10181
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сладурски сет от две части топ и пола в зелено - код 1254
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8141 - кремова
  Фустан - код 8141 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 7794 - сина
  Фустан - код 7794 - сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в бяло - код 4588
  Блуза - код 4588 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фустан - код 10033 - зелена
  Фустан - код 10033 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 3219 - црна
  Комплет - код 3219 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Бански комплект в две части с висока талия в бяло лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71