Код 4

Нема на залиха
SKU
10187
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0726
  Фустан - код 0726
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 6460 - виолетова
  Фустан - код 6460 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски панталон еко кожа със сребрист кант - код 8785
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 2834 - сина
  Фустан - код 2834 - сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 4
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски спортен сет тениска и клин в цвят циклама - код 4350
  Комплет - код 4350 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамска блуза с поло яка рипс в синьо - код 6343
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71