Код 4

Нема на залиха
SKU
10425
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектен дамски топ топ с голо рамо в лилаво - код 1293
  Топ - код 1293 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска блуза в цвят тюркоаз с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 5 - тиркизна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 11893
  Фустан - код 11893
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмнозелено - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Суитшърт дълъг с качулка в черно - код 7168
  Дуксер - код 7168 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Блуза - код 2771 - црна
  Блуза - код 2771 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 1253
  Фустан - код 1253
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 7783 - црна
  Фустан - код 7783 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71