Код 4

Нема на залиха
SKU
11323
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Спортно - елегантен панталон в кафяво - код 8585
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Късо дамско палто с колан в цвят капучино - код 0121
  Палто - код 0121 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9159 - шарена
  Фустан - код 9159 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1652 - црна
  Фустан - код 1652 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Накъсани светлосини дамски дънки - код 4394
  Фармерки - код 4394 - 1
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комбинезон - код 5218 - шарена
  Комбинезон - код 5218 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Топ - код 11927 - праска
  Топ - код 11927 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71