Код 4

Нема на залиха
SKU
2964
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 2. Фустан - код 4082 - 1 - шарено
  Фустан - код 4082 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамско елегантно сако в бяло - код 2900
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски бански в две части в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска тениска в бежово с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в масленозелено - код 0273
  Јакна - код 0273
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71