Код 4

Нема на залиха
SKU
8292
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6777
  Фустан - код 6777
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски комплект къс топ и панталон рипс в черно - код 2406
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дълга дамска пола в меднокафяво - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 44477 - капучино
  Фустан - код 44477 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Елегантен дамски панталон с висока талия в капучино - код 3128
  Панталони - код 3128 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят пудра - код 0265
  Тренерки - код 0265 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71