Код 4

Нема на залиха
SKU
9700
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Атрактивна риза в бежово - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Свободна дамска тениска с остро деколте в светлосиньо - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 0997
  Топ - код 0997
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 2082 - 4
  Комплет - код 2082 - 4
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в черно - код 2679
  Дуксер - код 2679 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Тренерки - код 1777 - розова
  Тренерки - код 1777 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71