Код 4

Нема на залиха
SKU
9746
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1748 - црвена
  Фустан - код 1748 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 0932
  Топ - код 0932 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Блуза - код 0308 - праска
  Блуза - код 0308 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 2609 - 1
  Комплет - код 2609 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 2923 - 1 - бело
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дълго елегантно дамско палто с колан в масленозелено - код 6429
  Палто - код 6429
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски свободен кожен панталон с ластик в бежово - код 5361
  Панталони - код 5361 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тренерки - код 12034
  Тренерки - код 12034
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71