Код 4

Нема на залиха
SKU
9809
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 20100 - небесно сина
  Фустан - код 20100 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4515 - црна
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 9995 - црна
  Комплет - код 9995 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в синьо - код 5173
  Блуза - код 5173 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 1236 - кафеава
  Тренерки - код 1236 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 11985 - бело
  Фустан - код 11985 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2794 - розова
  Фустан - код 2794 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71