Код 428

Нема на залиха
SKU
38806
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1456 - бела
  Топ - код 1456 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски комплект потник и панталон в жълто - код 0881
  Комплет - код 0881 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 5044 - окер
  Комплет - код 5044 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дълга дамска плетена жилетка с качулка в червено - код 4703
  Кардиган - код 4703 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Топ - код 11716 - светло сина
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 115,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Ефектна дълга плетена дамска жилетка с копчета в червено - код 8411
  Кардиган - код 8411 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бяло - код 4760
  Кардиган - код 4760 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71