Код 431

Нема на залиха
SKU
40618
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 814
  Маица - код 814 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в черно - код 6799
  Купачи - код 6799 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка в жълто - код 0553
  Кардиган - код 0553 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 4435 - црна
  Маица - код 4435 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Топ - код 3183 - црна
  Топ - код 3183 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8899 - виолетова
  Фустан - код 8899 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Спортски комплет - код 7953 - розова
  Спортски комплет - код 7953 - розова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71