Код 435

Нема на залиха
SKU
41258
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 2943
  Туника - код 2943
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 9956
  Топ - код 9956
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски спортно-елегантен панталон в кафяво - код 2836
  Панталони - код 2836 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 4640 - сиво
  Блуза - код 4640 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71