Код 4621

Нема на залиха
SKU
40259
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ежедневен сет тениска и пола в бяло и сиво- код 840
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Џемпер - код 1620 - циклама
  Џемпер - код 1620 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки - код 1236 - бело
  Тренерки - код 1236 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Панталони - код 1904
  Панталони - код 1904
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в черно - код 2975
  Туника - код 2975 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71