Код 47 - 2

Нема на залиха
SKU
2465
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен дамски комплект яке и панталон в бежово каре - код 5684
  Спортски комплет - код 5684
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамско боди в светлолилаво - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 4082 - 5 - шарено
  Фустан - код 4082 - 5 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамски топ потник в бледорозово - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 12811
  Топ - код 12811 - капучино
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71