Код 47 - 4

Нема на залиха
SKU
2467
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивно дамско боди в жълто - код 2678
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Сако - код 4566 - црна
  Сако - код 4566 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Хеланки - код 1572
  Хеланки - код 1572
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивен дамски топ потник в бежово каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в сиво - код 1057
  Комплет - код 1057 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 4640 - капучино
  Блуза - код 4640 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 2973 - црна
  Тренерки - код 2973 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Фустан - код 6969 - розова
  Фустан - код 6969 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71