Код 47

Нема на залиха
SKU
2463
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски комплект къс топ и дълга пола в масленозелено - код 3838
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Дамска блуза с къс ръкав в бяло - код 1089
  Маица - код 1089 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2829 - борда
  Фустан - код 2829 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски комплект кожа суичър панталон в масленозелено - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Комплет - код 1647 - капучино
  Комплет - код 1647 - капучино
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71