Код 48 - 5

Нема на залиха
SKU
1697
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11966 - сиво
  Фустан - код 11966 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 4496 - црна
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в черно - код 1407
  Комплет - код 1407 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 12050 - бела
  Блуза - код 12050 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 3978
  Комплет - код 3978
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71